X بستنبا سلام به بپرسید مرجع سوالات حقوقی خوش آمدید شما میتوانید در بپرسید مشاوره حقوقی رایگان دریافت دارید.برای استفاده بهتر از سایت از مرورگر فایرفاکس استفاده کنید ...
فَاخْلَعْ نَعْلَیْکَ إِنَّکَ بِالْوَادِ الْمُقَدَّسِ طُوًی

امروز گره از کار کسی باز کردید ؟ دل کسی را شاد کردید ؟

اشتراک ایمیل

شما می توانید با ارسال ایمیل خود ، بصورت رایگان مشترک بپرسید شده و از بروزرسانیها (سوالات و پاسخ ها)مطلع شوید. لازم به ذکر است ایمیل های ثبت شده به هیچ وجه منتشر نخواهد شد و کاربران میتوانند ایمیل خود را بدون دغدغه و بیم از انتشار ایمیلشان اقدام به اشتراک نمایند.بعد از ارسال ایمیل لینک دریافت شده در ایمیلتان را تائید کنید(آدرس ایمیل را بدون www وارد کنید)

بپرسید، سوالات حقوقی

به"کافه وکیل "بزرگترین سایت مشاوره حقوقی کشور خوش آمدید
کافه وکیل (بپرسید ); یکی از مجموعه وب سایت های زیر مجموعه دانشنامه حقوق میباشد که جهت پاسخ گویی به سوالات مختلف در باب حقوق است پاسخ دهندگان صرفاً باید وکیل دادگستری (کانون وکلای دادگستری)و یامشاوره (مركز امور وكلا و كارشناسان قوه قضائيه) باشند ، از آنجایی که دانشنامه حقوق و بپرسید وقف عام است هر شخصی به طریقی در گسترش دانشنامه حقوق و سایتهای تابعه مشارکت میکنند ، شما (وکلا)هم اگر میتوانید به عنوان پاسخگو به سوالات مردم در کافه وکیل فعالیت کنید....که علاوه بر کمک به نیازمندان مزایای خاص خود را دارد.

لطفاً قوانین سایت را مطالعه کنید

امروز :
برای دریافت پاسخ و اطلاع به دیگر وکلا سوال خود را به اشتراک بگذارید.


دانلود تولبار سایت!
198 نفر آنلاین
0 عضو و 198 مهمان در سایت حاضرند
بازدید امروز: 5403
بازدید دیروز: 39589
بازدید کل: 23075013

9,081 سوال

9,254 پاسخ

503 کاربر

مشاوره حقوقی با وکیل دادگستری

قرار بود بيمه نشم حالا كارفرما پول جريمه رو از من ميخواد

سلام
يك كافي نت بود كه مالكش هم تازه عوض شده بود و دنبال جواز گرفتن بود و من براي صاحب جديد مشغول به كار شدم و از سر ناچاري فروردين 92 توي يك كافي نت مشغول به كار شدم با حقوق خيلي پايين 300 هزار تومان. صاحب مغازه هم قرار نبود بيمم كنه در طول سال اولين بار ارديبهشت مامور بيمه اومد و فقط اسم من و صاحب مغازه رو پرسيد و رفت منم جريان رو به صاحب مغازه گفتم. يه بار ديگه هم فكر كنم شهريور يا مهر بود كه مامور بيمه اومد يك برگه بهم داد كه توش اسم من بود به عنوان كارگر با حقوق وزارت كار كه 600وخورده اي بود و گفت بدمش به صاحب مغازه. منم برگه رو به صاحب مغازه نشون دادم اما چون اسم كارفرما مربوط به صاحب قبلي مغازه بود صاحب جديد مغازه توجه نكرد. مامور بيمه هم ديگه نيومد و من هم آخراي اسفند سال 92 از كافي نت اومدم بيرون. دفترچه بيمه هم نداشتم و ندارم. حالا كه 6 ماه گذشته و صاحب مغازه، مغازه رو جمع كرده و به من ميگه كه به اسم من 1سال و 3ماه بيمه رد شده. من كمتر از 1سال اونجا بودم و اين كه نميدونم واقعا به اسم من بيمه رد شده يا نه. و نميدونم اصل و جريمه حق بيمه چقدر شده. من نميخوام با اون حقوق كمي كه ميگرفتم بيام و پول بيمه رو بدم وضع ماليمم خوب نيست و ميخوام خود صاحب مغازه پولو بده اما اون هم ميخواد از من بگيره. تكليف من چيه؟
توروخدا زود جواب بديد ممنون؟
سوال شده مهر 6, 1394 در حقوقی توسط مهران ش
برای دریافت پاسخ و اطلاع به دیگر وکلا سوال خود را به اشتراک بگذارید.

1 پاسخ

0 امتیاز
سلام سوال کننده محترم شما تکلیفی به دادن میزان جریمه  بیمه ندارید.
پاسخ داده شده مهر 7, 1394 توسط سلوا رادسعید وکیل مدافع فعال و محبوب سایت
مشاوران بر اساس فعالیت در
این ماه:
  1. محمدحسین شاهزمانی - 2 پاسخ داشته است
Gute Mathe-Fragen - Bestes Mathe-Forum

مشاوره حقوقی

کمک به بپرسید

کافه وکیل مرکز مشاوره ی حقوقی رایگان با وکلای پایه یک دادگستری

مشاوره حقوقی

مشاوره حقوقی رایگان با وکیل مجرب

مشاوره حقوقی آنلاین

مشاوره حقوقی آنلاین رایگان

مشاوره حقوقی رایگان تلفنی

مشاوره حقوقی تلفنی

مشاوره حقوقی خانواده

مشاوره حقوقی قوه قضاییه

مشاوره حقوقی طلاق

مشاوره حقوقی اینترنتی
...