X بستن



با سلام به بپرسید مرجع سوالات حقوقی خوش آمدید شما میتوانید در بپرسید مشاوره حقوقی رایگان دریافت دارید.برای استفاده بهتر از سایت از مرورگر فایرفاکس استفاده کنید ...
فَاخْلَعْ نَعْلَیْکَ إِنَّکَ بِالْوَادِ الْمُقَدَّسِ طُوًی

امروز گره از کار کسی باز کردید ؟ دل کسی را شاد کردید ؟

اشتراک ایمیل

شما می توانید با ارسال ایمیل خود ، بصورت رایگان مشترک بپرسید شده و از بروزرسانیها (سوالات و پاسخ ها)مطلع شوید. لازم به ذکر است ایمیل های ثبت شده به هیچ وجه منتشر نخواهد شد و کاربران میتوانند ایمیل خود را بدون دغدغه و بیم از انتشار ایمیلشان اقدام به اشتراک نمایند.بعد از ارسال ایمیل لینک دریافت شده در ایمیلتان را تائید کنید(آدرس ایمیل را بدون www وارد کنید)

بپرسید، سوالات حقوقی

به"کافه وکیل "بزرگترین سایت مشاوره حقوقی کشور خوش آمدید
کافه وکیل (بپرسید ); یکی از مجموعه وب سایت های زیر مجموعه دانشنامه حقوق میباشد که جهت پاسخ گویی به سوالات مختلف در باب حقوق است پاسخ دهندگان صرفاً باید وکیل دادگستری (کانون وکلای دادگستری)و یامشاوره (مركز امور وكلا و كارشناسان قوه قضائيه) باشند ، از آنجایی که دانشنامه حقوق و بپرسید وقف عام است هر شخصی به طریقی در گسترش دانشنامه حقوق و سایتهای تابعه مشارکت میکنند ، شما (وکلا)هم اگر میتوانید به عنوان پاسخگو به سوالات مردم در کافه وکیل فعالیت کنید....که علاوه بر کمک به نیازمندان مزایای خاص خود را دارد.

لطفاً قوانین سایت را مطالعه کنید

امروز :
برای دریافت پاسخ و اطلاع به دیگر وکلا سوال خود را به اشتراک بگذارید.


دانلود تولبار سایت!
205 نفر آنلاین
0 عضو و 205 مهمان در سایت حاضرند
بازدید امروز: 8146
بازدید دیروز: 11434
بازدید کل: 20720291

9,056 سوال

9,223 پاسخ

521 کاربر

مشاوره حقوقی با وکیل دادگستری

مالیات بر ملک ارثی

7 فرزند هستیم شامل 4 پسر و 3 دختر . ملک پدری به مبلغ حدودی600 میلیون تومان برای ما به یادگار باقیمانده و مادر نیز پیش از پدر مرحوم گردیده اند . میزان مالیات بر ارث ملک پدری چقدر است و چگونه محاسبه میشود؟
سوال شده بهمن 11, 1394 در ملکی توسط اهوازی
برای دریافت پاسخ و اطلاع به دیگر وکلا سوال خود را به اشتراک بگذارید.

1 پاسخ

0 امتیاز
سلام
باید در اداره دارایی اموال متوفی مشخص شود بعد تمام اموال قیمت گذاری میشود سپس دیون و بدهی های متوفی از آن کسر میشود نسبت ب باقیمانده برای شما که وراث طبقه اول هستید سهم هر کدام مشخص میشود از سهم هر کس 30 میلیون ریال دارای معافیت مالیات است و نسبت به مابقی بر اساس ماده 20 قانون مالیاتهای مستقیم تا مبلغ 50 میلیون ریال معادل 5 درصد، تا مبلغ 200 میلیون ریال نسبت به مازاد 50 میلیون ریال معادل 15 درصد، تا مبلغ 500 میلیون  ریال نسبت به مازاد 200 میلیون ریال معادل 25 درصد و نسبت به مازاد 500 میلیون ریال معادل 35 درصد می باشد.
این قیمت که شما گفتید اگر همان قیمت تشخیصی اداره دارایی باشد و هیچ بدهی یا دینی در بین نباشد باد بر 11 تقسیم شودکه سهم هر پسر دو قسمت و سهم هر دختر یک قسمت است
پاسخ داده شده بهمن 15, 1394 توسط مرضیه توانگر دیوان سالار سایت

سوالات مشابه

1 پاسخ
سوال شده تیر 16, 1394 در ملکی توسط بی نام
1 پاسخ
سوال شده اسفند 9, 1393 در حقوقی توسط هومن
1 پاسخ
سوال شده بهمن 30, 1393 در امور اداری و دولتی توسط بی نام
1 پاسخ
سوال شده دی 24, 1393 در حقوقی توسط بی نام
1 پاسخ
سوال شده مهر 29, 1393 در امور اداری و دولتی توسط جعفری
مشاوران بر اساس فعالیت در
این ماه:
  1. محمدحسین شاهزمانی - 2 پاسخ داشته است
  2. مرضیه توانگر - 2 پاسخ داشته است
  3. محمد رضابیوکی واحد - 1 پاسخ داشته است
Gute Mathe-Fragen - Bestes Mathe-Forum

مشاوره حقوقی

کمک به بپرسید

کافه وکیل مرکز مشاوره ی حقوقی رایگان با وکلای پایه یک دادگستری

مشاوره حقوقی

مشاوره حقوقی رایگان با وکیل مجرب

مشاوره حقوقی آنلاین

مشاوره حقوقی آنلاین رایگان

مشاوره حقوقی رایگان تلفنی

مشاوره حقوقی تلفنی

مشاوره حقوقی خانواده

مشاوره حقوقی قوه قضاییه

مشاوره حقوقی طلاق

مشاوره حقوقی اینترنتی
...