X بستنبا سلام به بپرسید مرجع سوالات حقوقی خوش آمدید شما میتوانید در بپرسید مشاوره حقوقی رایگان دریافت دارید.برای استفاده بهتر از سایت از مرورگر فایرفاکس استفاده کنید ...
فَاخْلَعْ نَعْلَیْکَ إِنَّکَ بِالْوَادِ الْمُقَدَّسِ طُوًی

امروز گره از کار کسی باز کردید ؟ دل کسی را شاد کردید ؟

اشتراک ایمیل

شما می توانید با ارسال ایمیل خود ، بصورت رایگان مشترک بپرسید شده و از بروزرسانیها (سوالات و پاسخ ها)مطلع شوید. لازم به ذکر است ایمیل های ثبت شده به هیچ وجه منتشر نخواهد شد و کاربران میتوانند ایمیل خود را بدون دغدغه و بیم از انتشار ایمیلشان اقدام به اشتراک نمایند.بعد از ارسال ایمیل لینک دریافت شده در ایمیلتان را تائید کنید(آدرس ایمیل را بدون www وارد کنید)

بپرسید، سوالات حقوقی

به"کافه وکیل "بزرگترین سایت مشاوره حقوقی کشور خوش آمدید
کافه وکیل (بپرسید ); یکی از مجموعه وب سایت های زیر مجموعه دانشنامه حقوق میباشد که جهت پاسخ گویی به سوالات مختلف در باب حقوق است پاسخ دهندگان صرفاً باید وکیل دادگستری (کانون وکلای دادگستری)و یامشاوره (مركز امور وكلا و كارشناسان قوه قضائيه) باشند ، از آنجایی که دانشنامه حقوق و بپرسید وقف عام است هر شخصی به طریقی در گسترش دانشنامه حقوق و سایتهای تابعه مشارکت میکنند ، شما (وکلا)هم اگر میتوانید به عنوان پاسخگو به سوالات مردم در کافه وکیل فعالیت کنید....که علاوه بر کمک به نیازمندان مزایای خاص خود را دارد.

لطفاً قوانین سایت را مطالعه کنید

امروز :
برای دریافت پاسخ و اطلاع به دیگر وکلا سوال خود را به اشتراک بگذارید.


دانلود تولبار سایت!
201 نفر آنلاین
0 عضو و 201 مهمان در سایت حاضرند
بازدید امروز: 8540
بازدید دیروز: 12999
بازدید کل: 22703541

9,078 سوال

9,251 پاسخ

503 کاربر

مشاوره حقوقی با وکیل دادگستری

شکایت کارفرما و کارگر و سفید امضا بودن قرارداد

باسلام کارفرمایی به یک مدیرمالی وعده می دهد که شما از محل کار قبلی خود استعفا بده و بنده شما را استخدام می نمایم (حقوق ماهانه مدیر مالی در محل کار قبلی خود 45 میلیون ریال بوده است) مدیر مالی از محل کار قبلی خود استعفا می دهد و به استخدام شرکت جدید در می آید. مدیرمالی و کارفرما شفاها توافق حقوق 50 میلیون ریالی نموده اند اما برای کاهش هزینه های بیمه، قرارداد 20 میلیون ریالی امضا شده است که این قرارداد تاریخ پایان قرارداد نداشته اما کارفرما بعدا پس از اخراج مدیرمالی اقدام به پر کردن تاریخ پایان قرارداد نموده است. کارفرما دارای تخلفات مالیاتی و فساد اقتصادی بوده (از طریق پرداخت رشوه) و بدین دلیل کم کم با مدیر مالی به اختلاف برخورد می کنند. از آنجایی که مدیر مالی نگران اعتبار خود و حقوق 50 میلیونی شفاهی خود می شود به کارفرما فشار می آورد که قرارداد 50 میلیونی کتبی شود. کارفرما در این زمان همچنان به مدیر مالی خود به دلیل اختلاف حسابهای مالی که با اشخاص ثالث دارد نیاز دارد اما برای رفع فشار و حفظ فعلی مدیر مالی، قرارداد امضا شده ای به مدیر مالی ارایه می دهد که حقوق ماهانه 50 میلیون بوده و درصورت اخراج دو ماه حقوق کامل به مدیر مالی پرداخت خواهد شد. مدیر مالی که بیخبر از همه جا بوده قرارداد را با خرسندی امضا می نماید اما کارفرما برای اینکه بتواند علیه مدیر مالی اقدام نماید و نگران افشای فساد مالیاتی و اقتصادی خود بوده این قرارداد را ابتدا امضا کرده بوده سپس متن آن را تایپ نموده و سپس جهت امضا به مدیر مالی داده است. اکنون مدیرمالی بدون اطلاع از سفید امضا بودن قرارداد علیه کارفرما در اداره کار شکایت نموده است و کارفرما مدعی شده قراداد جعلی است.  کپی برابر اصل قرارداد 50 میلیونی به اداره کار ارایه شده است. سوال 1 آیا کارفرما می تواند چنین ادعایی کند سوال 2 آیا کارشناس خط از کپی برابر اصل می تواند تشخیص جعلی بودن دهد سوال 3  مدیر مالی چطور حقوق 50 میلیونی خود را دریافت کند و بی گناهی خود را ثابت نماید. لطفا راهنمایی کامل بفرمایید.
سوال شده 17 بهمن 1396 در مجموعه سوالات جعل توسط مرادی
برای دریافت پاسخ و اطلاع به دیگر وکلا سوال خود را به اشتراک بگذارید.

لطفا وارد شده یا عضو شوید تا بتوانید سوال بپرسید

سوالات مشابه

1 پاسخ
سوال شده تیر 13, 1394 در مجموعه سوالات جعل توسط بی نام
1 پاسخ
1 پاسخ
سوال شده مرداد 26, 1393 در کارگر و کارفرما توسط منوچهر
1 پاسخ
مشاوران بر اساس فعالیت در
این ماه:
  1. نیما نجارزاده - 8 پاسخ داشته است
  2. محمدحسین شاهزمانی - 1 پاسخ داشته است
Gute Mathe-Fragen - Bestes Mathe-Forum

مشاوره حقوقی

کمک به بپرسید

کافه وکیل مرکز مشاوره ی حقوقی رایگان با وکلای پایه یک دادگستری

مشاوره حقوقی

مشاوره حقوقی رایگان با وکیل مجرب

مشاوره حقوقی آنلاین

مشاوره حقوقی آنلاین رایگان

مشاوره حقوقی رایگان تلفنی

مشاوره حقوقی تلفنی

مشاوره حقوقی خانواده

مشاوره حقوقی قوه قضاییه

مشاوره حقوقی طلاق

مشاوره حقوقی اینترنتی
...