X بستن



با سلام به بپرسید مرجع سوالات حقوقی خوش آمدید شما میتوانید در بپرسید مشاوره حقوقی رایگان دریافت دارید.برای استفاده بهتر از سایت از مرورگر فایرفاکس استفاده کنید ...
فَاخْلَعْ نَعْلَیْکَ إِنَّکَ بِالْوَادِ الْمُقَدَّسِ طُوًی

امروز گره از کار کسی باز کردید ؟ دل کسی را شاد کردید ؟

اشتراک ایمیل

شما می توانید با ارسال ایمیل خود ، بصورت رایگان مشترک بپرسید شده و از بروزرسانیها (سوالات و پاسخ ها)مطلع شوید. لازم به ذکر است ایمیل های ثبت شده به هیچ وجه منتشر نخواهد شد و کاربران میتوانند ایمیل خود را بدون دغدغه و بیم از انتشار ایمیلشان اقدام به اشتراک نمایند.بعد از ارسال ایمیل لینک دریافت شده در ایمیلتان را تائید کنید(آدرس ایمیل را بدون www وارد کنید)

بپرسید، سوالات حقوقی

به"کافه وکیل "بزرگترین سایت مشاوره حقوقی کشور خوش آمدید
کافه وکیل (بپرسید ); یکی از مجموعه وب سایت های زیر مجموعه دانشنامه حقوق میباشد که جهت پاسخ گویی به سوالات مختلف در باب حقوق است پاسخ دهندگان صرفاً باید وکیل دادگستری (کانون وکلای دادگستری)و یامشاوره (مركز امور وكلا و كارشناسان قوه قضائيه) باشند ، از آنجایی که دانشنامه حقوق و بپرسید وقف عام است هر شخصی به طریقی در گسترش دانشنامه حقوق و سایتهای تابعه مشارکت میکنند ، شما (وکلا)هم اگر میتوانید به عنوان پاسخگو به سوالات مردم در کافه وکیل فعالیت کنید....که علاوه بر کمک به نیازمندان مزایای خاص خود را دارد.

لطفاً قوانین سایت را مطالعه کنید

امروز :
برای دریافت پاسخ و اطلاع به دیگر وکلا سوال خود را به اشتراک بگذارید.


دانلود تولبار سایت!
217 نفر آنلاین
0 عضو و 217 مهمان در سایت حاضرند
بازدید امروز: 7892
بازدید دیروز: 10573
بازدید کل: 22679464

9,078 سوال

9,251 پاسخ

503 کاربر

مشاوره حقوقی با وکیل دادگستری

سوال در خصوص جرایم امنیتی

با سلام و احترام
سوال بنده این هست که اگر شخصی از لحاظ امنیتی مدتی در بازجویی و بازداشتگاه بوده باشه و در دادگاه انقلاب اسلامی برایش حکم حبس تعزیری و ممنوع الخروجی از کشور صادر شده باشه و البته هنوز تایید نشده باشه و دادگاه تجدید نظر هم هنوز احضارش نکرده باشند, آیا اگر اقدام به دریافت سوء پیشینه کند برایش سابقه در نظر گرفته می شود؟
منظورم این است که صرفا حکم تایید نشده وی برایش سوء پیشینه کیفری محسوب می گردد یا خیر؟
سوال شده 29 مرداد 1397 در جرایم علیه امنیت توسط س س
برای دریافت پاسخ و اطلاع به دیگر وکلا سوال خود را به اشتراک بگذارید.

1 پاسخ

+1 امتیاز
سلام
خیر؛ هم حکم باید قطعی شده باشد هم برای سابقه مٶثر کیفری در موردی که ذکر کردید مشمول بند ب یا پ ماده ۲۵ قانون مجازات اسلامی شود و سابقه غیرمٶثر هر محکومیت قطعی را شامل می‌شود. ولی پیش‌شرطِ هر دو (سابقه مٶثر و غیرمٶثر) این است که جرم عمدی باشد و حکم محکومیت نیز قطعی شده باشد.
پاسخ داده شده 30 مرداد 1397 توسط محمدحسین شاهزمانی
مشاوران بر اساس فعالیت در
این ماه:
  1. نیما نجارزاده - 8 پاسخ داشته است
  2. محمدحسین شاهزمانی - 1 پاسخ داشته است
Gute Mathe-Fragen - Bestes Mathe-Forum

مشاوره حقوقی

کمک به بپرسید

کافه وکیل مرکز مشاوره ی حقوقی رایگان با وکلای پایه یک دادگستری

مشاوره حقوقی

مشاوره حقوقی رایگان با وکیل مجرب

مشاوره حقوقی آنلاین

مشاوره حقوقی آنلاین رایگان

مشاوره حقوقی رایگان تلفنی

مشاوره حقوقی تلفنی

مشاوره حقوقی خانواده

مشاوره حقوقی قوه قضاییه

مشاوره حقوقی طلاق

مشاوره حقوقی اینترنتی
...