با سلام و احترام به سایت کافه وکیل بزرگترین مرجع پاسخگویی به سوالات حقوقی وقف عام خوش آمدید این سایت جهت پاسخگویی به سوالات شما طراحی شده و متعلق به شماست لطفاً آنرا به دیگران معرفی کنید .
در حقوقی توسط
بنده حدود یک ماه واحد اداری را اجاره کردم در قرارداد ذکر شده واحدبا تحویل کولر و آبگرمکن به مستاجر تحویل داده میشود و همین طور ذکر شده با عقب افتادن یک یا دو اجاره موجر حق فسخ دارد .از موقعی که بنده واحد راتحویل گرفتم آب قطع بوده ویک ماه کامل آب قطع هست موجر تماس گرفت برای اجاره واحد بنده هنوز نتونستم وسایلم را جابجا کنم به خاطر قطعی آب و گرمای شدید تابستان وتحویل ندادن کولر....موجر تا فهمید کرایه نمی‌دم به بنده گفتقرار فسخ و دنبال جای دیگه باش .بنده ۲ تومان حق کمسیون به بنگاه و ۴تومن اسباب کشی هزینه برداشته ....من چیکار کنم موجر اجازه فعالیت به من نمی‌ده ومیگه باید سریع واحد خالی کنی؟؟؟ایا میتونم شکایت کنم وادعای خسارت برای اسباب کشی و یک ماه بیکار بودم را بکنم؟؟؟

1 پاسخ

0 دوستدار 0 امتیاز منفی
توسط
سلام از شورای تامین دلیل بگیرید که مستاجر ملک رو برای استفاده به صورت شایسته تحویل نداده

وکیل برتر تهران

حمید ایران پور

وکیل پایه یک دادگستری تهران و دانش آموخته دانشگاه تهران

4404 932 0912

به سایت مشاوره حقوقی با وکلای دادگستری خوش آمدید در این سایت می توانید از پاسخ های وکلای دادگستری در سرتاسر ایران استفاده کنید. سوالتان را چندین وکیل پایه یک دادگستری می بینند و همگی اظهار نظر می کنند

دانلود نرم افزار وکیل همراه کافه وکیل از بازار

دانلود نرم افزار کافه وکیل

 

دانلود نرم افزار وکیل همراه کافه وکیل از مایکت

دانلود نرم افزار وکیل همراه کافه وکیل

در کافه وکیل برای ارسال سوال نباید ثبت نام کنید . بدون ثبت نام سوال خود را ارسال کنید

برای وکیل متخصص در طلاق ومهریه

برای وکیل متخصص در پرونده های کیفری مثل سرقت ، تجاوز، زنا،قتل، مواد مخدر و...

وکیل دیوان عدالت اداری

با ما تماس بگیرید 09129324404

...