با سلام و احترام به سایت کافه وکیل بزرگترین مرجع پاسخگویی به سوالات حقوقی وقف عام خوش آمدید این سایت جهت پاسخگویی به سوالات شما طراحی شده و متعلق به شماست لطفاً آنرا به دیگران معرفی کنید .
در حقوقی توسط
با عرض سلام و خسته نباشید.
چند نفر از برادر من ب عنوان طلبکار سفته ۱میلیارد ولی با مبلغ اصلی ۵۰۰میلیون تومن گرفته بودند،با اینکه دو ماه از تاریخ سفته مانده است،ولی ب خانه برادرم حمله ور شده بودن،و زنش ب مادرم و من و دو نفر از دامادهایم خبر دادن و جهت آسیب نرساندن ب برادرم ب آنجا رفتیم و آنها با قلدر مآبی تهدید کردن ک اگه زنش و چند نفر از ما پشت سفته رو امضا نکنیم برادرمان را ب زور با خودشان میبرند،برادرم هم از ترس نگذاشت ،ما ک ب پلیس ۱۱۰ زنگ زده بودیم،آنها را مداخله بدهیم با اینکه پیامک ثبت پلیس برای ما امد،آمدن و گفتیم مشکل حل شده و آنها رفتن.الان من ب عنوان برادر پشت سفته رو امضا کردم ولی با تیر درشت قید کردم من ب عنوان شاهد امضا میکنم و هیچ ضمانتی ندارم.
آیا اگر آنها سفته را اجرا بگذارند،من هم محاکمه میشوم و حسابهایم مسدود میشود،من اسنپ کار میکنم،و پولی هم در حسابم نیست.ولی مادرم و زن داداشم و دامادهایم امضا کردن و لی ننوشتن شاهد.
وضعیت چ می‌شود.ممنون میشوم.
و اگر قسط بندی کنند ،آیا باز هم حسابهایم بان‌کی‌مون تا موقع تسویه کامل سفته مسدود میشود؟
ممنون از لطف شما،و از لحاظ قانونی چ کاری پیشگیرانه ای برای ما وجود دارند،چون آنها انسانهای تهدید کننده ای هستند،ترس این را داریم بعدا ما را تحت فشار بگذارند

1 پاسخ

0 دوستدار 0 امتیاز منفی
توسط
امضای سفته شاهد نمیخواهد ، حسب دفاع در دادگاه ممکن است شما ضامن تلقی نشوید

وکیل برتر تهران

حمید ایران پور

وکیل پایه یک دادگستری تهران و دانش آموخته دانشگاه تهران

4404 932 0912

به سایت مشاوره حقوقی با وکلای دادگستری خوش آمدید در این سایت می توانید از پاسخ های وکلای دادگستری در سرتاسر ایران استفاده کنید. سوالتان را چندین وکیل پایه یک دادگستری می بینند و همگی اظهار نظر می کنند

دانلود نرم افزار وکیل همراه کافه وکیل از بازار

دانلود نرم افزار کافه وکیل

 

دانلود نرم افزار وکیل همراه کافه وکیل از مایکت

دانلود نرم افزار وکیل همراه کافه وکیل

در کافه وکیل برای ارسال سوال نباید ثبت نام کنید . بدون ثبت نام سوال خود را ارسال کنید

برای وکیل متخصص در طلاق ومهریه

برای وکیل متخصص در پرونده های کیفری مثل سرقت ، تجاوز، زنا،قتل، مواد مخدر و...

وکیل دیوان عدالت اداری

با ما تماس بگیرید 09129324404

...