با سلام و احترام به سایت کافه وکیل بزرگترین مرجع پاسخگویی به سوالات حقوقی وقف عام خوش آمدید این سایت جهت پاسخگویی به سوالات شما طراحی شده و متعلق به شماست لطفاً آنرا به دیگران معرفی کنید .
در حقوقی توسط
سلام خسته نباشید همسرم ۹ ماه هست به علت بدهی زندان است و دوستانش از او شکایت کردن بعد ۹ ماه این ماه قرار دادگاهش هست.دو سه ماهه میگه سند بذارم بیام یا بعدش گفت رضایت بگیرم الان میگه قبل دادگاه بیام بیرون فکر میکنن من ترسیدم بعد دادگاه رضایت میگیرم.الان سوال من اینه میگه پول دارم دادگاه میگم که تا فلان تایم میدم ولی خب ممکن هست شاکی بگه اگر میخواستی بدی تا الان میدادی میتونه مرخصی بیاد بیرون بدهیشو آماده کنه در دادگاه بگه که من مبلغ و آماده کردم تا فلان روز تسویه میکنم اگر بگه که به حساب دادگاه واریز میکنه وقتی رد مال انجام شه پرونده بسته میشه؟؟یا بازم نیاز به رضایت شاکی هست؟؟چون باز پرس فقط اصل مال و در نظر گرفته ممکنه به خودشون بخواد بده بگن بیشتر بده رضایت بدیم.الان اگر دادگاه قبول کنه مبلغ به دادگاه داده شه و تسویه از طریق دادگاه انجام شه پرونده بسته میشه؟

1 پاسخ

0 دوستدار 0 امتیاز منفی
توسط
اگر موضوعی حقوقی است میتواند دادخواست اعسار بدهد و با سپردن وثیقه آزاد شود

وکیل برتر تهران

حمید ایران پور

وکیل پایه یک دادگستری تهران و دانش آموخته دانشگاه تهران

4404 932 0912

به سایت مشاوره حقوقی با وکلای دادگستری خوش آمدید در این سایت می توانید از پاسخ های وکلای دادگستری در سرتاسر ایران استفاده کنید. سوالتان را چندین وکیل پایه یک دادگستری می بینند و همگی اظهار نظر می کنند

دانلود نرم افزار وکیل همراه کافه وکیل از بازار

دانلود نرم افزار کافه وکیل

 

دانلود نرم افزار وکیل همراه کافه وکیل از مایکت

دانلود نرم افزار وکیل همراه کافه وکیل

در کافه وکیل برای ارسال سوال نباید ثبت نام کنید . بدون ثبت نام سوال خود را ارسال کنید

برای وکیل متخصص در طلاق ومهریه

برای وکیل متخصص در پرونده های کیفری مثل سرقت ، تجاوز، زنا،قتل، مواد مخدر و...

وکیل دیوان عدالت اداری

با ما تماس بگیرید 09129324404

...