با سلام و احترام به سایت کافه وکیل بزرگترین مرجع پاسخگویی به سوالات حقوقی وقف عام خوش آمدید این سایت جهت پاسخگویی به سوالات شما طراحی شده و متعلق به شماست لطفاً آنرا به دیگران معرفی کنید .
در حقوقی توسط
سلام وقت بخیر برای ابطال اجرایی رای داوری مزاحمتون میشم می خواستم بدونم که با توجه به این که رای داوری و متعاقب اون رای سازشی بین مادر بنده ک فوت شدن اخیرا و خواهرم با عنوان صلح یک ملک یک هکتاری هس ک ظاهرا بدون اطاع بقیه وراث از جمله اینجانب صورت گرفته ک بعد از حدود 6 ماه ب ما بقیه وراث متوفی از طریق اظهارنامه ابلاغ شده ک خواهرم مالک هس با توجه به اینکه ملک مشاعی هس و حدودا 6 هکتار هس ک مربوط ب مادرم و بقیه خاله هام هس و هیچ گونه تقسیم نامه ای نیز بینشون تنظیم نشده و این ک اجرایی رای داور ب ما  3 برادر ابلاغ شده مبنی بر تحویل و تسلیم مبیع و این ک در تاریح 5 تیرماه نیز مبلغ محصول زراعی ب حساب خواهرم واریز شده و مادرم نیز متعهد بوده ک در تاریخ 25 فروردین ملک رو ب خواهرم طبق رای سازشی تحویل بده و در تاریخ 14 تیرماه امسال نیز فوت کردن ایا مبلغ واریزی دلیلی بر قبض ملک مربوطه هس و اجراییه متوجه ما نیست؟ و از طرفی با وجود عدم اطلاع خاله ها ک بقیه وراث ملک 6 هکتاری از انتقال یک هکتار ب خواهرم دلیل بر ابطال اجرایی هس یا خیر؟

1 پاسخ

0 دوستدار 0 امتیاز منفی
توسط
میتونه دادگاه موضوع رو ابطال کنه

وکیل برتر تهران

حمید ایران پور

وکیل پایه یک دادگستری تهران و دانش آموخته دانشگاه تهران

4404 932 0912

به سایت مشاوره حقوقی با وکلای دادگستری خوش آمدید در این سایت می توانید از پاسخ های وکلای دادگستری در سرتاسر ایران استفاده کنید. سوالتان را چندین وکیل پایه یک دادگستری می بینند و همگی اظهار نظر می کنند

دانلود نرم افزار وکیل همراه کافه وکیل از بازار

دانلود نرم افزار کافه وکیل

 

دانلود نرم افزار وکیل همراه کافه وکیل از مایکت

دانلود نرم افزار وکیل همراه کافه وکیل

در کافه وکیل برای ارسال سوال نباید ثبت نام کنید . بدون ثبت نام سوال خود را ارسال کنید

برای وکیل متخصص در طلاق ومهریه

برای وکیل متخصص در پرونده های کیفری مثل سرقت ، تجاوز، زنا،قتل، مواد مخدر و...

وکیل دیوان عدالت اداری

با ما تماس بگیرید 09129324404

...