با سلام و احترام به سایت کافه وکیل بزرگترین مرجع پاسخگویی به سوالات حقوقی وقف عام خوش آمدید این سایت جهت پاسخگویی به سوالات شما طراحی شده و متعلق به شماست لطفاً آنرا به دیگران معرفی کنید .
در حقوقی توسط
با عرض سلام ، بنده فروشگاه کالای خانگی داشتم ، فردی اقدام به وام خانگی میکرد که بدلیل بدهی بالای ده میلیارد تومن با عضوای صندوق خودش صحبت کرد که بحای پولشون کالای خانگی ببرن ، با بنده قرارداد بست که ماهی 300 میلیون به بنده بده و من هم روزانه عضواشو رد کنم ، مبلغ یک میلیارد و پانصد میلیون به ایشون کالا دادم اما هیچ وجهی به بنده نداد و بنده ورشکست شدم و دو سالی هست که مغازه بنده بسته شده ، مبلغ سه میلیارد و هفتصد میلیون تومان سفته گرفته بودم ازش و دو نفر ضامن پشت سفته ها رو امضا کردن ، آیا میتونم تمام مبلغ سفته رو مطالبه کنم ؟ و اینکه راهی هست که اگر اعسار زدن برای اقساط که انحام بدم و اعسار اونا قبول نشه ؟

1 پاسخ

0 دوستدار 0 امتیاز منفی
توسط
سلام اگر تهران هستید تشریف باید تهران
4404 932 0912

وکیل برتر تهران

حمید ایران پور

وکیل پایه یک دادگستری تهران و دانش آموخته دانشگاه تهران

4404 932 0912

به سایت مشاوره حقوقی با وکلای دادگستری خوش آمدید در این سایت می توانید از پاسخ های وکلای دادگستری در سرتاسر ایران استفاده کنید. سوالتان را چندین وکیل پایه یک دادگستری می بینند و همگی اظهار نظر می کنند

دانلود نرم افزار وکیل همراه کافه وکیل از بازار

دانلود نرم افزار کافه وکیل

 

دانلود نرم افزار وکیل همراه کافه وکیل از مایکت

دانلود نرم افزار وکیل همراه کافه وکیل

در کافه وکیل برای ارسال سوال نباید ثبت نام کنید . بدون ثبت نام سوال خود را ارسال کنید

برای وکیل متخصص در طلاق ومهریه

برای وکیل متخصص در پرونده های کیفری مثل سرقت ، تجاوز، زنا،قتل، مواد مخدر و...

وکیل دیوان عدالت اداری

با ما تماس بگیرید 09129324404

...